Maite Perroni-Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maite Perroni-Serbia

Maite Perroni - Serbia
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  ТражиТражи  Latest imagesLatest images  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 najbolji forum o Dul u srbiji

Go down 
5 posters
АуторПорука
Minnitza Espinoza
Admin
Admin
Minnitza Espinoza


Број порука : 21
Koliko volite Maite? :
najbolji forum o Dul u srbiji Left_bar_bleue0 / 1000 / 100najbolji forum o Dul u srbiji Right_bar_bleue

Fan icon : najbolji forum o Dul u srbiji Qq8qa0
Registration date : 10.01.2009

najbolji forum o Dul u srbiji Empty
ПорукаНаслов: Re: najbolji forum o Dul u srbiji   najbolji forum o Dul u srbiji EmptyMon Mar 02, 2009 5:43 pm

hahaha bila sam nerwozna morala sam ;D
Назад на врх Go down
una rebelde chica
Admin
Admin
una rebelde chica


Број порука : 289
Age : 29
Локација : u Wc solji
Koliko volite Maite? :
najbolji forum o Dul u srbiji Left_bar_bleue100 / 100100 / 100najbolji forum o Dul u srbiji Right_bar_bleue

Fan icon : najbolji forum o Dul u srbiji Qq8qa0
Registration date : 27.01.2009

najbolji forum o Dul u srbiji Empty
ПорукаНаслов: Re: najbolji forum o Dul u srbiji   najbolji forum o Dul u srbiji EmptyMon Mar 02, 2009 7:04 pm

hehehhee..... looodaco... Very Happy
Назад на врх Go down
http://www.givememmyheartback.in-goo.net
~/Dul_mi_estrella\~
Admin
Admin
~/Dul_mi_estrella\~


Број порука : 213
Age : 30
Локација : Siempre con RBD
Koliko volite Maite? :
najbolji forum o Dul u srbiji Left_bar_bleue100 / 100100 / 100najbolji forum o Dul u srbiji Right_bar_bleue

Fan icon : najbolji forum o Dul u srbiji Qq8qa0
Registration date : 05.02.2009

najbolji forum o Dul u srbiji Empty
ПорукаНаслов: Re: najbolji forum o Dul u srbiji   najbolji forum o Dul u srbiji EmptyMon Mar 02, 2009 10:32 pm

E, MISLI DA UOPSTE NIJE FER, STO JE CANDY MAX IZBRISLA ADRESU KOJA JE BILA I STAVILA ADRESU SVOG 4UMA(koji nije najbolji, sorry, ali to je moje misljenje) AKO JE ROBERTA MAJA PREKRSILA PRAVILO SAMO STE TREBALI DA IZBRISETE ADRESE, A NE DA PISETE ADRESES DRUGOG 4UMA
Назад на врх Go down
http://www.dulce4ever.1talk.net
~Maite mi Idolo~
Admin
Admin
~Maite mi Idolo~


Број порука : 775
Age : 40
Локација : Nis
Koliko volite Maite? :
najbolji forum o Dul u srbiji Left_bar_bleue100 / 100100 / 100najbolji forum o Dul u srbiji Right_bar_bleue

Fan icon : najbolji forum o Dul u srbiji Qq8qa0
Registration date : 09.01.2009

najbolji forum o Dul u srbiji Empty
ПорукаНаслов: Re: najbolji forum o Dul u srbiji   najbolji forum o Dul u srbiji EmptyTue Mar 03, 2009 1:44 pm

slazem se nisam videla,bice brisano ne brini,jeste bolji nego anelgitos,meni je mnogo bolji,
Назад на врх Go down
https://maite.forumsc.net
~/Dul_mi_estrella\~
Admin
Admin
~/Dul_mi_estrella\~


Број порука : 213
Age : 30
Локација : Siempre con RBD
Koliko volite Maite? :
najbolji forum o Dul u srbiji Left_bar_bleue100 / 100100 / 100najbolji forum o Dul u srbiji Right_bar_bleue

Fan icon : najbolji forum o Dul u srbiji Qq8qa0
Registration date : 05.02.2009

najbolji forum o Dul u srbiji Empty
ПорукаНаслов: Re: najbolji forum o Dul u srbiji   najbolji forum o Dul u srbiji EmptyTue Mar 03, 2009 3:22 pm

sorry za spam, ALI JE MNOGO BOLJI ANGELITOS...OVAJ ESTRELLA CON LUZ PROPIA NIJE NESTO...ANGELITOS JE ZAKON...
Назад на врх Go down
http://www.dulce4ever.1talk.net
Danijela
Admin
Admin
Danijela


Број порука : 61
Koliko volite Maite? :
najbolji forum o Dul u srbiji Left_bar_bleue100 / 100100 / 100najbolji forum o Dul u srbiji Right_bar_bleue

Fan icon : najbolji forum o Dul u srbiji Qq8qa0
Registration date : 09.01.2009

najbolji forum o Dul u srbiji Empty
ПорукаНаслов: Re: najbolji forum o Dul u srbiji   najbolji forum o Dul u srbiji EmptyMon Mar 09, 2009 12:50 am

nas smo zakljucali zato sto imamo fan club i forum koji je office ECLP je prvi office sait od Dulce u Srbiji angelitos je lep ali on nikad nece moci da bude office dok nema svoj fan club i ja msm da nesme da bude free....da bi bio offi morate da imate fan club zato sto samo forum nije bitan za fan club....mi u fan clubu imamo 1000 clanova i vise a na forumu 122 a forum nam nije bitan uopste vazno je da je i Dulce dobila svoj offi u Srbiji a da nije u Srbiji da je vidite mogli bi samo da sanjate ovo radimo sve zbog nje
Назад на врх Go down
Sponsored content





najbolji forum o Dul u srbiji Empty
ПорукаНаслов: Re: najbolji forum o Dul u srbiji   najbolji forum o Dul u srbiji Empty

Назад на врх Go down
 
najbolji forum o Dul u srbiji
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Maite Perroni-Serbia :: ~Welcome~ :: ~Kanta~-
Скочи на: