Maite Perroni-Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maite Perroni-Serbia

Maite Perroni - Serbia
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  ТражиТражи  Latest imagesLatest images  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 eee....molm neka mi neko na ovo odgovori....

Go down 
4 posters
АуторПорука
Dajana
Welcome
Welcome
Dajana


Број порука : 7
Koliko volite Maite? :
eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Left_bar_bleue89 / 10089 / 100eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Right_bar_bleue

Fan icon : eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Qq8qa0
Registration date : 21.02.2009

eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Empty
ПорукаНаслов: eee....molm neka mi neko na ovo odgovori....   eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... EmptySat Feb 21, 2009 2:42 pm

posto ja imam svoj novi forum...evo ovaj....regujte se slobodno na njega.. http://anahi-princess.forumotion.com/forum.htme ne znam kako se pravi galerija....i ne znam kako ovo gde su smajliji da ubaci m ove sllike kako ti sto imas.....ovo gde stoje smajliji....eto to jedino ne znam.....i pliz regijte se na moj forum......eee daaaaaddadadad...jos ovo ne znma kako da promenim ovo kada su mi nove poruke....ustavari znam ali meni nikako to nece da se prikljuci..................PLIZ REGUJTE SE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i sda sam se setila jos nnesto....kako se prave glasanja!!!!!!!!!!!!!???????????
Назад на врх Go down
~Maite mi Idolo~
Admin
Admin
~Maite mi Idolo~


Број порука : 775
Age : 40
Локација : Nis
Koliko volite Maite? :
eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Right_bar_bleue

Fan icon : eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Qq8qa0
Registration date : 09.01.2009

eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Empty
ПорукаНаслов: Re: eee....molm neka mi neko na ovo odgovori....   eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... EmptySat Feb 21, 2009 2:48 pm

joj ti spamujes vec,molim admine koji znaju,da joj odgovore ljudi,sto detaljnije joj recite,da bi razumela nova je na forumima
Назад на врх Go down
https://maite.forumsc.net
Dajana
Welcome
Welcome
Dajana


Број порука : 7
Koliko volite Maite? :
eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Left_bar_bleue89 / 10089 / 100eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Right_bar_bleue

Fan icon : eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Qq8qa0
Registration date : 21.02.2009

eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Empty
ПорукаНаслов: Re: eee....molm neka mi neko na ovo odgovori....   eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... EmptySat Feb 21, 2009 2:55 pm

Admin ::
joj ti spamujes vec,molim admine koji znaju,da joj odgovore ljudi,sto detaljnije joj recite,da bi razumela nova je na forumima
da ali ja znam dosta toga.....ee i posto sam nova na forumima ne znam sta znaci spam...malo sa glupa....hehehehe....a za koliko cu otprilike dobiti odgovovr....nestrpljiva sam nmnogo....
Назад на врх Go down
~Maite mi Idolo~
Admin
Admin
~Maite mi Idolo~


Број порука : 775
Age : 40
Локација : Nis
Koliko volite Maite? :
eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Right_bar_bleue

Fan icon : eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Qq8qa0
Registration date : 09.01.2009

eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Empty
ПорукаНаслов: Re: eee....molm neka mi neko na ovo odgovori....   eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... EmptySat Feb 21, 2009 3:04 pm

kad ti odgovre videces,mozda ne danas jel,mozda sutra ti si,postavila pitanja kad odgovre,nisi glupa ne pricaj,tako za sebe curo,jako si pametna ti,samo nemoj na svaki post da reklmarias forum to je spam zato postoje delovi gde su reklame
Назад на врх Go down
https://maite.forumsc.net
una rebelde chica
Admin
Admin
una rebelde chica


Број порука : 289
Age : 29
Локација : u Wc solji
Koliko volite Maite? :
eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Right_bar_bleue

Fan icon : eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Qq8qa0
Registration date : 27.01.2009

eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Empty
ПорукаНаслов: Re: eee....molm neka mi neko na ovo odgovori....   eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... EmptySat Feb 21, 2009 3:07 pm

evo ja cu ti reci..... pazi ovako spam ti je svaka poruka koja nema veze sa temom o kojoj pricamo.... e ovako glasanja ubacujes tako sto kada napises post imas ispo pise ti glasanja i neki plusic e pritisnes na plusic i tu obelezis ono sto ti trazi... a kako mislis, msm kakvu galeriju?
Назад на врх Go down
http://www.givememmyheartback.in-goo.net
Dajana
Welcome
Welcome
Dajana


Број порука : 7
Koliko volite Maite? :
eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Left_bar_bleue89 / 10089 / 100eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Right_bar_bleue

Fan icon : eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Qq8qa0
Registration date : 21.02.2009

eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Empty
ПорукаНаслов: Re: eee....molm neka mi neko na ovo odgovori....   eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... EmptySat Feb 21, 2009 3:12 pm

una rebelde chica ::
evo ja cu ti reci..... pazi ovako spam ti je svaka poruka koja nema veze sa temom o kojoj pricamo.... e ovako glasanja ubacujes tako sto kada napises post imas ispo pise ti glasanja i neki plusic e pritisnes na plusic i tu obelezis ono sto ti trazi... a kako mislis, msm kakvu galeriju?
e pa tebi vidis pise gore galerija....a meni ne....i tu imas slike....e a oces ti da se regujes na moj forum...........
Назад на врх Go down
una rebelde chica
Admin
Admin
una rebelde chica


Број порука : 289
Age : 29
Локација : u Wc solji
Koliko volite Maite? :
eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Right_bar_bleue

Fan icon : eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Qq8qa0
Registration date : 27.01.2009

eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Empty
ПорукаНаслов: Re: eee....molm neka mi neko na ovo odgovori....   eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... EmptySat Feb 21, 2009 3:53 pm

hocu da se reg.... Very Happy msm da sam regovana... joj kako da ti objasnim,.... cek da vidim kako se ide pa cu da ti objasnim...
Назад на врх Go down
http://www.givememmyheartback.in-goo.net
Dajana
Welcome
Welcome
Dajana


Број порука : 7
Koliko volite Maite? :
eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Left_bar_bleue89 / 10089 / 100eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Right_bar_bleue

Fan icon : eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Qq8qa0
Registration date : 21.02.2009

eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Empty
ПорукаНаслов: Ja caos caos   eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... EmptySat Feb 21, 2009 7:41 pm

una rebelde chica ::
hocu da se reg.... Very Happy msm da sam regovana... joj kako da ti objasnim,.... cek da vidim kako se ide pa cu da ti objasnim...
eeeeee i pliz reguj se..............pliz..a i ako ozes da mi objasnis kako se pravi galerija.......pliz se reguj...
Назад на врх Go down
una rebelde chica
Admin
Admin
una rebelde chica


Број порука : 289
Age : 29
Локација : u Wc solji
Koliko volite Maite? :
eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Right_bar_bleue

Fan icon : eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Qq8qa0
Registration date : 27.01.2009

eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Empty
ПорукаНаслов: Re: eee....molm neka mi neko na ovo odgovori....   eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... EmptySat Feb 21, 2009 8:06 pm

reg cu se... evo odmah.. Very Happy mada mozes da me postavis za admina, pa ja to namestim, i onda izadjem iz admina.. Very Happy
Назад на врх Go down
http://www.givememmyheartback.in-goo.net
~/Dul_mi_estrella\~
Admin
Admin
~/Dul_mi_estrella\~


Број порука : 213
Age : 31
Локација : Siempre con RBD
Koliko volite Maite? :
eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Right_bar_bleue

Fan icon : eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Qq8qa0
Registration date : 05.02.2009

eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Empty
ПорукаНаслов: Re: eee....molm neka mi neko na ovo odgovori....   eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... EmptySun Mar 01, 2009 2:51 pm

ja sam vec regovana
Назад на врх Go down
http://www.dulce4ever.1talk.net
Sponsored content





eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Empty
ПорукаНаслов: Re: eee....molm neka mi neko na ovo odgovori....   eee....molm neka mi neko na ovo odgovori.... Empty

Назад на врх Go down
 
eee....molm neka mi neko na ovo odgovori....
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Ako mislite da neko krsi pravila, ovde recite...

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Maite Perroni-Serbia :: ~Welcome~ :: ~Kanta~-
Скочи на: