Maite Perroni-Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maite Perroni-Serbia

Maite Perroni - Serbia
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  ТражиТражи  Latest imagesLatest images  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 sta clanovi misle jedni za druge

Go down 
2 posters
АуторПорука
~Maite mi Idolo~
Admin
Admin
~Maite mi Idolo~


Број порука : 775
Age : 40
Локација : Nis
Koliko volite Maite? :
sta clanovi misle jedni za druge Left_bar_bleue100 / 100100 / 100sta clanovi misle jedni za druge Right_bar_bleue

Fan icon : sta clanovi misle jedni za druge Qq8qa0
Registration date : 09.01.2009

sta clanovi misle jedni za druge Empty
ПорукаНаслов: sta clanovi misle jedni za druge   sta clanovi misle jedni za druge EmptySat Feb 21, 2009 11:05 pm

Poncho prica o Anahi
vrline
Anahi je veoma zanimljiva osoba.Anny je strasno vezana za sve nas.Uvek zna kako da nas oraspolozi kada smo nervozni i uvek se trudi da nas nasmeje.Stajno se sali i dosadjuje nam po ceo dan!
Ha,ha,ha.
Anahi prica o Christianu
vrline
Dakle ja pricam o Christijanu.Veoma je dobar prijatelj i jedan je od najzabavnijih ljudi u grupi(dok govori ovo Anahi puca od smeha=))
mane

Ume da bude veliki davez.
Cristian prica o Christopheru
vrline
Njegove vrline su njegov smisao za humor,duhovitost i osmeh koji neskida sa lica!
(dok ovo govori,Christian gleda u Christophera kraickom oka)
mane
Njegova mana je to sto ne razmislja mnogo o onome sto prica,tako da ponekad sam sebi ume da naskodi
Christopher prica o Dulce

ono sto mi se svidja kod nje je njena plemenitost.Ima dobro srce i nikada nije pakosna...
mane
Pa..cesto se desi da je razocaraju neke glupe i nebitne sitnice.
Dulce prica o Maite
vrline
Ona je genijalna.Kod nje mi se najvise svidja to sto je veoma odgovorna.Ali ima i jos mnogo drugih pozitivnih osobina.
mane
Ovo cu reci samo da bih imala sta ``negativno``da kazem,Mislim da ponekad suvise prima k srcu stvari koje drugi o njoj govore.
Maite prica o Ponchu
vrline
On je bozanstven i veoma iskren momak koji uvek govori ono sto misli.
mane
Ponekad je malo nestalan i lako menja misljenje,kao da je zbunjen.

Preuzeto sa Anahi princess.
Назад на врх Go down
https://maite.forumsc.net
Nadezda
Pocinjes da volis RBD
Pocinjes da volis RBD
Nadezda


Број порука : 85
Age : 40
Локација : Nis
Koliko volite Maite? :
sta clanovi misle jedni za druge Left_bar_bleue0 / 1000 / 100sta clanovi misle jedni za druge Right_bar_bleue

Fan icon : sta clanovi misle jedni za druge Qq8qa0
Registration date : 14.01.2009

sta clanovi misle jedni za druge Empty
ПорукаНаслов: Re: sta clanovi misle jedni za druge   sta clanovi misle jedni za druge EmptyMon Feb 23, 2009 9:30 pm

simpaticni su zaista lepi
Назад на врх Go down
 
sta clanovi misle jedni za druge
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Maite Perroni-Serbia :: RBD :: ~RBD~-
Скочи на: